Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemonikaadam blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: MADERA ODBICIE LUSTRZANE
341616 odwiedzin | wpisów: 306, komentarzy: 3810, obserwuje: 301

Papierologia

autor: monikaadam blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

1. Wyrys z planu zagospodarowania przestrzennego- 90 zł.

2. Mapa zasadnicza sytuacyjno-wysokościowa- 30zł.

3. Mapki do celów- 500zł.

4. Otrzymałam warunki przyłączenia wody i odprowadzenia ścieków. Niestety nie są one zbyt optymistyczne. Na lata 2012-2014 są już zaplanowane inwestycje. Oczywiście jest możliwość wybudowania we wcześniejszym terminie przy udziale własnych środków. Poniesione nakłady zostaną zwrócone inwestorowi w ramach odpłatnego przekazania przedsiębiorstwu wybudowanych urządzeń, jednakże należność może zostać wypłacona w terminie realizacji przewidzianym w przyszłości planem rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych.

5. Zawarłam umowę z ENEĄ o przyłączenie do sieci energetycznej. Będzie to przyłącze docelowe o mocy 12KW. Inwestycja ma być zrealizowana w ciągu roku. Osiem miesięcy ma trwać wykonanie i uzyskanie wszystkich uzgodnień i pozwoleń. W terminie czterech miesięcy od dnia uzyskania wymaganych ostatecznych decyzji administracyjnych i spełnienia innych wymogów wymaganych prawem Operator zrealizuje przyłącze.

6. Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.

Jeszcze tylko wypis z rejestru gruntów dla działki własnej i sąsiednich.

Poszukałam  już architekta który naniesie zmiany i  wykona adaptację.

I będę mogła złożyć wniosek o pozwolenie na budowę. UUFFFfffffffffffffff........................

                                          

 


Komentarze (11)
autor:dom-w-lucernie-dwa  dodano: 2012-11-28 | 17:56:57
życzymy powodzenia w załatwianiu wszelkich papierów. pozdrawiamy serdecznie
autor:virgo2  dodano: 2012-11-29 | 17:19:49
Nie będziecie żałować zmiany projektu - Madera jest piękna, oryginalna i funkcjonalna. Życzę krótkiego oczekiwania na pnb, pozdrawiam serdecznie!
autor:brygida  dodano: 2012-11-29 | 23:46:51
Mając plan zagospodarowania uzyskuje się dokumenty dość szybko, my czekaliśmy chyba 2,5 tyg od momentu złożenia wniosku w UM i też jesteśmy z kuj-pomorskiego. Wodę i przyłącze z prądem było już na działce, została tylko kwestia umowy. Projekt Madery naprawdę ładny. Powodzenia na każdym etapie życzę, Pozdrawiam
Odpowiedź do brygida
autor:monikaadam  dodano: 2012-12-01 | 18:33:30
Cieszę się że projekt Madera jest tak pozytywnie oceniany:).Budowany przez Państwa domek też jest bardzo ładny.Będę chętnie zaglądała do Waszego bloga.Dziękuję za zainteresowanie i życzę samych przyjemnych chwil i jak najmniej niesolidnych fachowców.Pozdrawiam.
Tytuł: MADERA
autor:grzes_k  dodano: 2012-12-28 | 21:00:10
Witajcie. Cieszę się że wybraliście maderę - my ruszamy z budową na wiosnę ;-) wszystkie formalności są już załatwione, teraz cały czas dumamy nam materiałami czy iść zgodnie z projektem i pustakiem czy betonem komórkowym. Sprawdzałem ceny - teraz sa straszne obniżki - pustak z dostawą chodzi nawet ponizej 4 zł ;-) My również wprowadzilismy trochę zmian a ta główna to piętro ;-) podnosimy o jeden pustak kolanko i na górze będzie pokój rekreacyjny ( kino, może jakiś bilard lub siłownia ). Jest tam do dyspozycji ponad 40 metrów, które można zaadoptować niewielkim kosztem. Kiedy zaczynacie prace ?
autor:zoja-luxor  dodano: 2012-12-28 | 21:33:55
Witam,
Życzę powodzenia w załatwianiu formalności. Z której części kuj-pom jesteście? Z własnego doświadczenia powiem, że toruńskie starostwo jest bardzo sprawne w wydawaniu PnB.
Pozdrawiam gorąco.
Odpowiedź do zoja-luxor
autor:monikaadam  dodano: 2012-12-28 | 21:43:16
Mieszkamy w powiecie żnińskim.Ze względu na brak uzbrojenia naszej działki będziemy powoli budować nasz domek.Mamy dużo czasu na załatwienie formalności.Teraz przerwa świąteczna, w nowym roku kupimy projekt i złożymy papiery o pozwolenie na budowę.
Odpowiedź do monikaadam
autor:zoja-luxor  dodano: 2012-12-28 | 22:12:26
Czasu nigdy za wiele, trzeba go wykorzystywać. My, choć na etapie fundamentów, już wybieramy okna i dach, bo później czasu będzie mało.
Życzę powodzenie w realizacji swego domku :)
autor:monikaadam  dodano: 2012-12-28 | 21:36:24
Może na wiosnę uda nam się rozpocząć budowę.Jesteśmy zdecydowani na silikaty ze względu na bardzo dobre właściwości akumulacyjne ciepła.Bardzo ciekawy pomysł z wykorzystaniem strychu.Napiszcie o wprowadzonych zmianach.Serdeczne pozdrowienia i powodzenia.
Odpowiedź do monikaadam
autor:grzes_k  dodano: 2012-12-29 | 16:03:40
Postaram sie narysowac to w najblizszym czasie a teraz mniej więcej opisze zmiany. Najwazniejsze sa schody - te umieszczamy w miejscu garderoby w pokoju przy łazience "wspólnej" (praktycznie na końcu korytarza) a tą powiększamy o małą łazienkę strefy dziennej, która likwidujemy - wg nas będzie nam niepotrzebna ;-) Dzięki tej operacji w większej łazience będzie miejsce na dużą wannę i kabinę a dodatkowo pod skosem od schodów będzie mozna wygospodarować ściane na jakieś ukryte szafki itp ;-) Sypialnai rodziców troszeczkę się skurczy kosztem łazienki "sypialnianej"( tam również duża wanna i kabina). Garderoba zostaje taka sama, ale bedzie przesunięta bliżej sypialni. Żeby bylo funkcjonalniej to w sypialni i salonie planujemy okna przesuwne - nie zajmują miejsca po otwarciu dzieki czemu bedzie więcej miejsca w srodku. Kuchania ma małe zmiany - głównie przesunelismy troszkę drzwi do spiżarki bo chcemy tam dać dużą lodówke dwuskrzydłową i tam jest troszkę namieszane - to będe musiał pokazać bo coś czuję, że nie opiszę tego zrozumiale ;-) aaa i jeszcze jedno ;-) ściana nośna która odziela salon od sypialni rodziców będzie skrócona (czyli od drzwi na taras do drzwi do sypialni) - dzięki temu w tym rogu ładnie wejdzie stół części jadalnej - to będzie podobnie jak w niedawno pokazanej wizualizacji tego domu na dompasja.pl
autor:madera1m  dodano: 2013-03-22 | 05:19:12
Witam!
Co słychać u Państwa?Kiedy ruszacie z budową? Pogoda nie sprzyja,ale może wreszcie ta wiosna nadejdzie.
Serdecznie zapraszam do mnie...zobaczycie Państwo jak mniej więcej wygląda Madera.
Pozdrawiam
Aby dodać komentarz musisz się zalogować - logowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się - rejestracja